Оригінальні подарунки на день народження дарунки Київ!

Про магазин

Що таке подарунковий сертифікат?

Переваги подарункових сертифікатів

Переваги покупки сертифікатів в нашому магазині

Корпоративним клієнтам

 

  

 

Що таке подарунковий сертифікат?
Подарунковий сертифікат - це заздалегідь оплачений документ, як правило у вигляді пластикової картки, що дає можливість придбати товари або послуги на суму, що дорівнює його номіналу.

Переваги подарункових сертифікатів
У чому перевага подарункового сертифікату перед подарунком, обраним та купленим Вами особисто?
По-перше, навіть купуючи подарунок для близької людини, смаки та побажання як
ої Вам добре відомі, Ви все одно ризикуєте помилитися в деталях. Зрозуміло, Вашу увагу буде оцінен о , проте задоволення від самого подарунка буде неповним, а в цьому ж і полягає сенс подарунка - радувати і приносити користь. Що ж говорити про малозна й ом у людину - ділово го партнер а , коле гу , випадково го знайомо го ? Даруючи сертифікат, Ви можете бути впевнені, що на 100% догодит е своїм подарунком - адже за допомогою сертифікату людина зможе вибрати саме те, що їй потрібно, і ніяка прикра дрібниця не затьмар ить її радість.
По-друге, подарунковий сертифікат дозволяє Вам
дарувати нематеріальні речі, такі як послуги: відвідування салону краси, урок верхової їзди, політ на парапланах і т.д. Нехай такий подарунок не можна буде поставити на полицю, але задоволення від нових відчуттів і заряд позитивних емоцій запам'ятається надовго.
Не варто також недооцінювати такий чинник, як розмір подарунка - навряд чи Вам вдасться привезти в подарунок молодятам мікрохвильову піч в кишені піджака або у вечірній сумочці. Якщо, звичайно ж, Ви не підносит
е свій подарунок у вигляді сертифікату. З його допомогою Ви легко зможете захопити з собою навіть громіздкий подарунок - у вигляді витонченої коробки у святковій упаковці.
І ще один важливий момент - вибравши подарунковий сертифікат, що Ви не ризикуєте перевищити суму, яку запланували витратити на подарунок.

Переваги покупки сертифікатів в нашому магазині
Зараз багато компаній поширюють свої подарункові сертифікати в роздрібній торгівлі. Чому б Вам просто не піти в магазин за сертифікатом особисто?
Перш за все, на етапі вибору в нашому Інтернет-магазині Ви зможете скористатися рубрикатором, який допоможе Вам легко підібрати категорію сертифікату в залежності від того, кому він призначається. Ми пропонуємо Вам широкий вибір сертифікатів в різних категоріях товарів і послуг, при цьому серед наших пропозицій Ви не побачите сумнівних або низькоякісних брендів. Ми співпрацюємо виключно з компаніями-лідерами ринку, бренди яких говорять самі за себе. У нас Ви зможете знайти сертифікати навіть тих компаній, які не поширюють їх у роздрібній
мереж і. Більше того, навіть якщо Ви не знайдете серед наших пропозицій «свій» бренд, ми будемо намагатися ексклюзивно поставити Вам сертифікат потрібної компанії.
Визначившись із сертифікатами, замість того, щоб витрачати час та сили на похід по магазинах і святкове оформлення сертифікатів, Вам потрібно буде лише підтвердити замовлення
через Інтернет або за телефон ом і вибрати зручний спосіб оплати. Всі сертифікати Ви купуєте за номінальною вартістю, яка дорівнює їх вартості в роздрібній торгівлі.
Також, в нашому магазині ми пропонуємо Вам ексклюзивну можливість індивідуально підібрати, або навіть створити, дизайн святкової упаковки сертифікату та вітальної листівки, при цьому все це входить у вартість сертифікату - Ви платите тільки за доставку!

Корпоративним клієнтам
Наш магазин допоможе Вам зробити вдалі і пам'ят
ні подарунки будь-якій кількості співробітників і ділових партнерів, включаючи тих, хто знаходиться в інших містах України. До Ваших послуг великий вибір номіналів і категорій сертифікатів для співробітників будь-яко ї ланки. Ексклюзивне оформлення упаковки, можливість нанесення лого Вашої компанії, надасть індивідуальність навіть сертифікатам одні єї категорії. Спеціально для корпоративних клієнтів ми передбачили різні варіанти оплати, що враховують специфіку основних видів бізнесу, а також ряд ексклюзивних послуг.
Всі ці можливості безумовно оцінить будь-який офіс-менеджер або співробітник HR-відділу - як, в принципі, і кожен, кому хоч раз доводилося нести відповідальність за привітання співробітників і клієнтів, особливо напередодні масових свят - таких як Новий Рік, 8 березня або День Народження Вашої компанії.